خط ویژه
021-72454
کارن کانکس ، خرید کانکس ، کانکس اداری ، کانکس نگهبانی ، کانکس ویلایی و مسکونی
ساخت خانه با کانکس

مزیت هایی که  ساخت خانه با کانکس نسبت به ساختمان های معمولی دارد زیاد است و پر اهمیت ترین گزینه ی آن کاهش چشمگیر هزینه ها است. علاوه براین ،مقاومت بالای خانه های کانکسی و کانتینری در برابر زلزله بوده و در شرایط آب و هوایی گوناگون مانند آفتاب فراوان، باران، برف و …مقاومت ، کیفیت و کاربرد خود را به هیچ عنوان از دست نخواهند داد. ضمنا یکی از موارد مهم دیگرعمر طولانی و مفید خانه های کانکسی و کانتینری است که نسبت به خانه های ساختمانی معمولی بیشتر است.

اما شاید ظاهر بد آنها فکر شمارا درگیر خود کنند، اما باید بگوییم که امروزه با روش های ابداع شده ،ظاهر بسیار زیبایی به خانه های کانکسی می دهند، در واقع شما می توانید به صورت کاملا سفارشی و دلخواه خود منزل کانکسی یا کانتینری خود را دیزاین کنید.

البته خانه های کانکسی وساخت آنها موضوع خیلی جدیدی نیست، چند سالی است که خانه های کانکسی مخصوصا مدل های ویلایی آن در کشور مورد استفاده فراوان قرار گرفته است.و بدلیل پیشرفت و سازه سفارشی هایی که انجام گرفته است هر روزه علاقمندان بیشتری به خانه های کانکسی افزوده می شود. البته فقط خانه ها با کانکس و کانتینر ساخته نمی شوند، بلکه ادارجات و شرکت ها ،هتل ها و مغازه ها نیز توسط معماران خلاق  به این روش مخصوص به اجرا در می آیند.

 در این مطلب شما را با چند مورد از بهترین و جالب ترین نمونه ی خانه های مسکونی، ویلایی که با کانکس ساخته میشود آشنا خواهیم کرد.

قبل از هر تصمیمی در این زمینه باید سه نکته بسیار مهم را به خاطر داشته باشید. در گام اول باید بدانید چگونه میتوانید مناسب ترین کانکس برای خانه را انتخاب و خریداری کنید، در گام دوم باید  آگاهی دقیق و کاملی نسبت به قوانین و مقررات ساخت و ساز و نقشه ریزی در منطقه مورد نظر را به دست آورید. و درگام نهایی باید پیمانکاری مطمئن و با رزومه ی درخشان را برای شروع کار خود انتخاب بفرمایید.  

 

 

اطلاعات تماس
تهران - خیابان شریعتی - بالاتر از پل سیدخندان - کوچه خیرمندی - پلاک ۳۴ - طبقه چهارم 
 تلفکس : 54 724 - 021 ( 30 خط )
همراه : 6500 130 0912
همراه : 68 44000 0912
ایمیل: info@carenconex.com
تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به کارن کانکس می باشد.
طراحی سایت و پشتیبانی وب سایت : ایران طراح